Budowa maszyn
PROJEKTOWANIE

Projektowanie jest początkową fazą zarówno budowy nowych maszyn, jak również modyfikacji już istniejących stanowisk. Etap ten rozpoczyna się od poznania oczekiwań klienta dotyczących funkcjonalności systemu, dostosowaniaich do wymogów sprzętowych i wizualnych będących standardem kontrahenta. Bogate doświadczenie w branży mechatronicznej oraz ambitny zespół inżynieryjny zapewniają wykonanie indywidualnego projektu w oparciu o najbardziej niezawodne urządzenia i podzespoły oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Zarówno projekt konstrukcyjny, jak i elektrotechniczny gwarantują bezpieczeństwo i ergonomię pracy.

PRODUKCJA DETALI

Dzięki wewnętrznej narzędziowni detale wchodzące w skład konstrukcji budowanych maszyn wykonujemy we własnym zakresie. Posiadamy własny park maszynowy pozwalający na produkcję zarówno prostych, jak i zaawansowanych technologicznie elementów w zakresie obróbki skrawaniem oraz konstrukcji spawanych. Zróżnicowany park maszynowy umożliwia produkcję skomplikowanych i precyzyjnych detali. Projektujemy i wytwarzamy elementy z różnego rodzaju materiałów. Stawiamy na wysoką jakość usług, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

MONTAŻ

W oparciu o wcześniej przygotowane dokumentacje maszyn i stanowisk realizowany jest ich montaż. Naszym atutem jest dbałość o szczegóły i estetykę. Doświadczenie i kreatywność zespołu pozwalają sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Precyzja montażu i sumienność gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie systemu.

PROGRAMOWANIE

Domeną działu programowania jest tworzenie zaawansowanych aplikacji z szerokiego spektrum automatyki przemysłowej. Realizujemy projekty z zakresu:

  • robotyki,
  • techniki serwonapędowej,
  • zaawansowanej diagnostyki,
  • konfiguracji sieci przemysłowych,
  • bezpieczeństwa maszyn,
  • wizualizacji SCADA,
  • zaawansowanych systemów wizyjnych.

Zastosowanie systemów wizyjnych sprawdza się szczególnie w obszarach kontroli jakości produkcji na liniach automatycznych, gdzie wymagana jest duża powtarzalnośd komponentów. Szczególnie w przypadkach gdzie wydajnośd linii, oraz skomplikowanie detali jest na tyle duże iż operator nie jest w stanie wykryd wszystkich błędów.

URUCHOMIENIE

Uruchomienie jest finalnym etapem produkcji maszyn i stanowisk. W tej fazie projektu dzięki wspólnej pracy poszczególnych działów zapewniamy pełną funkcjonalność maszyny. Poprzez szczegółowe testy i kontrole potwierdzamy najwyższą jakość naszych usług i produktów. Ścisła współpraca z klientem pozwalająca na wprowadzanie nadprogramowych modyfikacji nawet podczas uruchomień zwieńczona jest odbiorem finalnym.